piątek, 3 marca 2017

Coś Nowego?

Kochani, zapraszam was wszystkich serdecznie tutaj. Być może, niektórzy z was byli już na tym blogu. Teraz zamierzam jednak wszystko odnowić, polepszyć itd. Wszystko znajdziecie w poście na Coś Prawdziwego. Zapraszam do czytania pierwszego rozdziału!

5 komentarzy:

 1. Też masz wrażenie, że blogosfera ostatnio zaczyna upadać? Na praktycznie każdym blogu obserwuje się spadek komentarzy, wyświetleń. Blogspot przechodzi gorszy okres, dlatego... postanowiłyśmy coś temu zaradzić!
  Zapraszamy do wzięcia udziału w AKCJI KOMENTATORSKIEJ „Magiczne Smakołyki”! Jeśli jesteś zdemotywowana/y brakiem komentarzy na swoim blogu, poirytowana/y mniejszym zainteresowaniem — nasza akcja, która jest kontynuacją „Różowych Ciasteczek” jest właśnie dla Ciebie! Nie czekaj, zdobądź czytelników dzięki „Magicznym smakołykom” i pomóż nam ożywić blogosferę. Bez Ciebie nie damy rady!

  Link do opisu akcji: KLIK!
  Link do zgłoszenia się do akcji: KLIK!

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  Piszę z gorącą prośbą!
  Mówiąc wprost - potrzebuję dalszych rozdziałów z "Coś Prawdziwego" ;)
  Natrafiłam przypadkiem na to ff i przeczytałam 22 rozdziały (w jeden dzień - mega wciągające) i nagle okazało się, że następne są niedostępne...
  Zagłębiłam się w temat i okazało się, że chcesz te rozdziały poprawić, ale z przykrością stwierdzam, że nie jestem zbyt cierpliwa... A w dodatku jestem niemożliwie ciekawa co się stało dalej :(
  Jak na 13 lat (wtedy) jestem pod wrażeniem treści i zapisu Twojego ff. Czy są jakieś szanse, że będzie można przeczytać tę dalsze rozdziały (są rozpisane w spisie treści) w najbliższym czasie? Chociażby "niepoprawnie"? Na bank gdzieś je tam na dysku masz ;)
  Z góry dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć!

  Na Katalogu Granger z racji wakacji trwa remont! Widzimy, że Twoje opowiadanie jest już zakończone, więc trafi do odpowiedniej zakładki. :)

  Pozdrawiamy,

  Administratorki Katalogu Granger

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej!
  Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki, upominki, reklamę bloga i grafikę? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do konkursu literackiego „Już nie zapomnisz mnie” – www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i… co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając regulamin na blogu. Pozdrawiam ciepło!

  Ps. Przepraszam za spam, ale wiadomo, jak trudno jest się zareklamować. A może akurat Cię zainteresuje konkurs?

  OdpowiedzUsuń